TP-LINK MC220L gigabit SFP media converter

17,66

Ni na zalogi

Notify me when the item is back in stock.

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Opis

MC220L je media konverte, ki je narejen, da pretvarja 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. Narejen je pod IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standardi. MC220L je narejen za uporabo z multi-mode/single-m ode optičnimi kabli z uporabo LC-Type konektorja. Podaljša domet optike do 0.55km za multi-mode fiber in 10km za single mode fiber.

Več na uradni strani.

Proizvajalčeva koda MC220L

EAN koda 6935364030476

energijski_razred No

Proizvajalec No

Namestitev: No

Vrsta stikala: No

Standard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Število POE portov: No

Garancija 24 mesecev

 

 

Dodatne informacije

energijski_razred

Proizvajalec

Namestitev:

Vrsta stikala:

Standard:

Število POE portov:

Garancija