TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter

TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter

34,37

10 na zalogi

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Opis

TP-LINK MC210CS je medijski konverter narejen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in nazaj. Narejen je v skladu z IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standardi, namenje je za uporabo s single-mode optičnim kablom z uporabo SC-Type konektorja. MC210CS podpira dolgovalovne (LX) laser specifikacije na polni hitrosti. Deluje na 1310nm tako pri pošiljanju kot sprejemanju podatkov. 

Druge funkcije vključujejo zmožnost samostojne uporabe (brez ohišja) ali z TP-LINK 19″ ohišju, Auto MDI/MDI-X za TX port in statusnimi LED na sprednji strani. MC210CS vam pošiljal podatke na podaljšanih razdaljak z uporabo single-mode optike do 15 kilometrov.

– IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
– 1310 nm
– Omrežni kabel 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e kabel (največ 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100m)
– zunanji napajalnik
– dimenzije: 94.5*73.0*27.0 mm

Proizvajalčeva koda MC210CS

EAN koda 6935364030445

energijski_razred No

Proizvajalec No

Namestitev: No

Vrsta stikala: No

Standard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Vmesniki: 1x 1000M SC/UPC port
1x 1 x 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Število POE portov: No

Garancija 24 mesecev

 

 

Dodatne informacije

Teža 110001110100100045 kg
energijski_razred

Proizvajalec

Namestitev:

Vrsta stikala:

Standard:

Vmesniki:

Število POE portov:

Garancija