TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

27,70

Ni na zalogi

Notify me when the item is back in stock.

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Opis

MC220L je media konverter, ki je narejen, da pretvarja 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. Narejen je pod IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standardi. MC100CM je narejen za uporabo z multi-mode optičnimi kabli z uporabo SC-Type konektorja. Deluje na 1310nm pri tako oddajanju kot sprejemanju podatkov. Podaljša domet optike do 2km za multi-mode fiber.

Več na uradni strani

Proizvajalčeva koda MC100CM

EAN koda 6935364030391

energijski_razred No

Proizvajalec No

Namestitev: No

Vrsta stikala: Media Converter

Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Število POE portov: No

Brezžična hitrost: 10/100Mbps

Dimenzije: 94,5 x 73,0 x 27,0 mm

Garancija 24 mesecev

Vsebina paketa: media converter, napajalnik

 

 

Dodatne informacije

energijski_razred

Proizvajalec

Namestitev:

Vrsta stikala:

Standard:

Število POE portov:

Brezžična hitrost:

Dimenzije:

Garancija

Vsebina paketa: